Kurs pierwszej pomocy dla noworodka

Możesz uratować maleństwo

Wszyscy wiemy jak bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszego dziecka. Niezależnie od tego jak jesteśmy ostrożni w opiece milusińskich, dzieci ulegają wypadkom. Dlatego rodziców którzy pragną dowiedzieć się jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swojemu dziecku zapraszamy na specjalistyczny kurs prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego poświęcony praktycznej nauce udzielania pierwszej pomocy dzieciom. W ramach zajęć teoretyczno-praktycznych poruszane będą zagadnienia stanowiące zagrożenie dla dziecka, takie jak:

• bezdech czyli zatrzymanie oddechu u noworodka
  • zadławienia się
  • ciało obce w drogach oddechowych
  • i wiele innych

Kurs pierwszej pomocy dostępny jest bezpłatnie do 2 miesięcy po narodzinach maleństwa.
Zapraszamy :)