Zapisz się na dogodny termin

Kursy tygodniowe

W naszej szkole rodzenia nie ma narzuconego harmonogramu spotkań z położną środowiskową. Każda z Pań zapisujących się na zajęcia do naszej szkoły sama tworzy harmonogram spotkań z położną wybierając dzień, godzinę i temat spotkania. To dla Pań dogodniejsza forma uczestnictwa w edukacjach przedporodowych, ponieważ Panie znając swoje plany tygodniowe mogą umawiać się na spotkanie z położną w takim terminie, który nie będzie kolidował z innymi ich zajęciami.

Zapraszamy kobiety ciężarne począwszy od 21. tygodnia ciąży do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach edukacji przedporodowej prowadzonych przez wykwalifikowane położne środowiskowo - rodzinne, które posiadają doświadczenie zawodowe i wysokie kwalifikacje. Długi staż pracy na różnych oddziałach szpitalnych oraz w środowisku gwarantuje nam zapewnienie właściwej opieki naszym podopiecznym.

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w zorganizowanych grupach, również w obecności przyszłych tatusiów :)

Zapisy i spotkania odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 730-701-378 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@szkola-bambino.pl

Kursy weekendowe

Z myślą o przyszłych rodzicach, którzy nie posiadają wolnego czasu w środku tygodnia przygotowaliśmy 2-dniowy kurs weekendowy.

Po wiecej szczegółów i informacji o dostępnych terminach zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zapisy

Terminy i godziny spotkań mogą ulec zmianie. Grupy składają się maksymalnie z 5-6 par. Zapisy można składać telefonicznie na nr. 730-701-378 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@szkola-bambino.pl